Historie firmy Tomáš Hrbek - Stín začíná v roce 1995 se zaměřením na montáže stínící techniky a následně zasklíváním lodžií. Již od počátku jsem se rozhodl pro kvalitně odvedenou práci, k čemuž přispívá podpora dodavatelských firem a výrobců u nichž se provádí odborné školení v daném oboru.K dobrému výsledku používáme moderní, originální a značkové materiály a výrobky, které procházejí průběžným vývojem a inovacemi. Pro zasklení lodžií používáme bezrámový systém OPTIMI - KVADRO nebo rámový systém GLASA, pro stínící techniku produkty CLIMAX.

 

Provádíme montáže u jednotlivých zákazníků s malým rozsahem, tak i hromadné celoplošné akce pro bytová družstva. Případně provádíme kompletní servis pro renomované stavební firmy při komplexních rekonstrukcích domů, například při výměně zábradlí nebo při zateplení.

 

Jelikož veškeré práce provádíme u zákazníka, to znamená konzultace, zaměření i samotná montáž, potřebujeme jen minimální administrativní, výrobní a skladové prostory, což se projevuje ve výsledné příznivé ceně pro klienta.

 

  •  umíme hejbnou kostrou a zbytečně se neválíme, od toho bolí záda
  •  nekouříme to zabíjí nejen buňky, ale i čas cca 5min
  •  staňte se dalším spokojeným zákazníkem, prý to začíná být ohrožený druh